Konsol

Gran Turismo Sport’da Mikro Ödeme Sistemi Olmayacak.

Yapımcı Kazunori Yamauchi Playstation Experience etkinliğinde yeni çıkacak olan Gran turismo oyunu hakkında kısa bilgiler verdi. Bunlardan ilki oyun içi alışverişlerin olmayacağını belirtti.

Oyunun çıkışından bir süre sonra oyuna yeni arabalar ve pistler güncelleme ile oyuna ekleneceğini açıkladı. Sonradan eklenen arabaların ve pistlerin nasıl sunulacağı hakkında bir bilgi verilmedi yani ücretsiz veya ücretli olarak henüz bir planlarının olmadıklarını söyledi.

Oyunun resmi çıkış tarihi olan 18 Ekim’de daha fazla bilgiye sahip olabileceğimizi düşünüyorum. Beta Aşaması şuan için gayet iyi ilerliyor oyunun grafikleri ise gerçeğe yakın bir izlenip veriyor. Geliştiricisi Polyphony Digital oyunun hedefinin aslında Playstation 5 olduğunu şuan için sadece bir temel oluşturdukları açıklamışlardı. Bu demek oluyor ki Gran Turismo Sport oyunu uzun bir seri olacak gibi gözüküyor.

Aşağıdaki bağlantıdan oyuna ait fragmanı izleyebilirsiniz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top