Oyun

GTA 6 Amerika’da Geçecek

Tokya’da geçmesi düşünülen GTA 6 için son dakika da karar değişikliğine gidildi.

Rockstar’ın popüler oyun serisi GTA’nın yeni oyunu GTA 6 için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Oyun için daha önce karar verilecen Tokyo senaryosu herkesi heyecanlandırmıştı, ancak bu konuda şirketin yeni senaryoya geçiş yapması herkeste şok etkisi bıraktı. GTA 6’da karakterin kadın olması ve Amerika’da geçmesi beklenirken Rockstar Games başkanı Leslie Benzies’in yaptığı açıklamalar sonucunda oyunun Amerika’da geçeceği anlaşıldı.

Rockstar Games’de yaşanan bu gelişmenin esas sebebiyse şu;

“Tokyo mimarisi ve yapısı oldukça komplike. Özellikle bina yapıları tasarımsal problemleri beraberinde getirebilir.”

Rockstar tasarım ekibinin Tokyo’ya gitmesi ve çevreyi gezmesi sonucunda çıkan bu karar, Tokyo beklentisi içerisinde bulunan oyuncuları derinden üzecek gibi. Elbette yinede kadın karakter hala gündemde.

Kısacası GTA 6’nın yine Amerika’da gettoda geçmesi muhtemel gözüküyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top