Teknoloji

Hearthstone Oyuncularına Lich King Müjdesi

Blizzard firmasının sevilen kart oyunu Hearthstone’un yeni genişleme paketi Lich King teması içerecek . Yeni eklenti paketinin ismi ise Knights of the Frozen olacak.

Yeni güncelleme ile birlikte oyuna 135 kart eklenecek  bunları isterseniz direk satın alabilirsiniz veya arena modunda düşürebilirsiniz.


Lich King’in hizmetinde olanlar için ölüm sadece bir başlangıç. . . . Blizzard Entertainment bugün Hearthstone’un yeni genişlemesi Knights of the Frozen Throne’un  Ağustos ayında geleceğini duyurdu. Maceraperestler yakında Northrend’e gidecekler ve Lich King ile yüzleşerek öteki dünyaya ait güçler kullanacakları ve rakiplerinin ömrünü çalacakları, sonunda da Buzdan Tahtı ve 135 yeni kartı elde etmek için Icecrown Citadel’a yükselecekleri Ölüm Şövalyeleri olarak yetişecekler.

Yeni buz temalı oyun görselleri de oyuna eklenecek ve sizler için hazırlanmış olan Frostmourne desenli deste kaplaması da bu güncellemede sizlerin olacak.

Aşağıdaki bağlantıdan genişleme paketinin fragmanını izleyebilirsiniz

.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top