Oyun

Heroes of the Storm’un Yeni Karakteri Tanıtıldı

Blizzard çok yakında Heroes of the Storm dünyasındaki yerini alacak yeni karakterini duyurdu.

Starcraft evreninde görmeye alışık olduğumuz Alexi Stukov, Heroes of the Storm’un yeni karakteri olarak yerini alacak. Support bir hero olarak dostlarına heal atabildiği gibi düşmanlarını yavaşlatma özelliklerine sahiptir.

Stukov’un yetenekleri yayınlanan tanıtım videosunda detaylı bir şekilde anlatıldığı üzere çeşitli virüslerle düşmanlarına efsane saldırılarda bulunuyor. Stukov gelecek 2 hafta içerisinde oyundaki yerini alacak.

Heroes of the Storm karakterlerinin genellikle Blizzard’ın diğer oyunlarından seçiliyor olması oyuncuların yoğun ilgisini sağlıyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top