Mobil

iPadlerinizi iPad Air 2 ile Değiştirin

Apple servise gelen ürünlerinin hemen hemen hepsini genellikle yenileri ile değiştiriyor bu sebeple Apple servisi genel anlamda çok sevilir. Batarya sorunları, kamera sorunları çeşitli kusurların neden olduğu arızalar ile direk değişimlerin yapılması telefonun tamir edilmesinden daha çok mutlu ediyor. hem aradaki tamir süresini beklemiyorsunuz hem de cihazınızı yeni bir cihaz ile değiştiriyorsunuz.

Yeni gelen bir bilgiye göre 4.Nesil 2012 iPadlerin servise gelmeleriyle birlikte eğer değişim yapılacak ise Apple yazılım sorunu ile servisi gelen cihazları değiştirmiyor genelde cihazda donanım sorunları var ise değişim yapılıyor.

Bunun gibi donanım sorunları ile birlikte Teknik servise bırakılan eski iPadler yeni iPad Air 2 modelleri ile değiştiriliyor. 9to5Mac’ verdiği bilgilere göre bu değişim her Apple teknik servisi için geçerli değil eğer stoklarında 2012 iPad var ise tekrar 4.nesil iPad ile değişim yapılıyor ayrıca bu eski-yeni değişimi birazda teknik servisin elinde.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top