Teknoloji

İşte Karşınızda “Apple Park”

Apple firmasının yapımına 2012 yılında başlamış olduğunu yeni devasa binasının ismi belli oldu. Yapının ismi “Apple Park” olarak adlandırılacak.

Apple Park 174 Dönümü kaplayan bir alana kuruldu. içerinde ise 12.000 Apple çalışanını barındıracak. Yeni merkezin özellikleri ise onu çevreci bir kampüs yapıyor. kendi elektriğini kendi üretecek. yılın belirli bölümlerinde ise ısı ihtiyacına gerek duymayacak.

Bütün birimlerin iç içe olacağı kampüste ayrıca yeni ürünlerin tanıtılacağı bir alan oluşturuldu. Apple Park’ın ortasına gölet, yürüyüş yolları , çalışanlar için meyve bahçeleri ve geri kalanını çimlendirerek yeşil bir alan oluşturulacak.

Doğa ile iç içe olacak olan kampüs bir sürü yenilikler içeriyor. Nisan ayında çalışmalarına başlayacak olan Apple Park büyük bir kutlama ile açılış yapacak.

Apple Park kampüsünün son halini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top