Beyazperde

Jared Leto İlk Yönetmenliğine Hazırlanıyor

Ünlü oyuncu Jared Leto ilk yönetmenlik deneyimine hazırlanıyor.

Son olarak Suicide Squad’da Joker rolünde gördüğümüz Jared Leto, yönetmen koltuğuna oturmak için hazırlanıyor. Bugüne kadar sinema dünyasında kült yapımlarda rol alan Jared Leto’nun yönetmen olarak nasıl bir performans çıkaracağını herkes merak ediyor. Elbette bununla beraber “77” filminde yönetmen olarak yer alacak Jared Leto’nun çıkartacağı peformans kariyerini bambaşka bir noktaya çekebilir.

James Ellroy’un projesi olan 77’nin yönetmenliğini yapmak nasıl olacak bilinmezken, yirmi yıldır rafta bekleyen bir senaryoyu film olarak çekmek oldukça zor ve riskli olacaktır. 1974 Los Angeles’da geçen film iki polis memurunun bir soruşturmasını konu alıyor. Mirasçı Patty Hearst’ı bulmak için soruşturmaya başlayan polis, bir yandan da başka bir polisin işlediği cinayetleri çözmeye çalışacaklar.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top