Beyazperde

Johnny Depp Labyrinth Filminde

Uzun zamandır sesi soluğu duyulmayan Johnny Depp Labyrinth filminde yer alacak. Uzun süredir herhangi bir projede yer almayan hatta bir duyuma göre “Game of Thrones” dizisi için Johnny Depp’e teklif götürüldüğü ancak kabul etmediği gibi haberler duyulan oyuncunun Labyrinth filminde yer alacağı sonunda duyuruldu.

Tupac ve Notorious BIG cinayetlerini araştıran bir dedektifin konusunun işleneceği Labyrinth filminde dedektif rolünde yer alacak Johnny Depp için oldukça farklı bir film konsepti olacağı kesin.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top