Beyazperde

Karanlığın 50 Tonu Fragmanı Yayınlandı

Grinin 50 Tonu filmi ve kitabı dünyada oldukça ses getirmişti. Kitap serisinin filmleştirilmesine karşı çıkanlar ve seks sahnelerini abartı bulanlar olmuştu. Serinin 2. yapımı Karanlığın 50 Tonu tüm bu tepkilere rağmen geliyor.

Anastasia, Christian Grey ile ilişkisini sonlandırmaya çalıyor. Bununla beraber Grey Anastasia’nın peşini bırakmayıp son bir şans istiyor. Anastasia’nın güvenini kazanan Grey bu seferde geçmiş zamanda yaşadığı ilişkilerin gün yüzüne çıkmasının sonuçlarını yaşamaya başlıyor. Anastasia için bu durum nasıl sonuçlanacak bekleyip göreceğiz.

10 Şubat 2017 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek filmi hep beraber bekliyor olacağız.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top