Teknoloji

Kepçe Kulak Estetiği – mayaestetik.com

 

Bir kimse aynaya baktığı zaman şüphesiz ki ilk olarak kulaklarına dikkat edecektir. Bunun yanı sıra saçlar uzatılmış olsa dahi kepçe kulakların saçlar arasından kendisini belli etmesi pek çok insan açısından rahatsız edici bir durumdur. Bu da bireyleri psikolojik açıdan zor duruma sokmakta ve buna ek olarak bireylerin sosyal açıdan hayat kalitesini de ciddi manada düşürmektedir. Elbette çocukluktan gelen bazı olumsuz anıların da kepçe kulakların bu denli rahatsız edici bulunmasında etkisi vardır. Ancak her ne olursa olsun herkes çok daha estetik bir görünüme sahip olmayı isteyecek ve bunun için kimi zaman operasyon geçirmeyi dahi göze alacaktır. Ancak razı olunan operasyon her ne olursa olsun mutlak suretle alanında uzman kimseler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Zira netice olarak bir anestezi faaliyeti söz konusudur ve usulüne uygun yapılmaması halinde feci sonuçlar doğurabilecektir.

Maya Estetik ve Personel Kalitesi

Kepçe kulak estetiği alanında personelimiz son derece geniş bir bilgi seviyesini haizdir. Buna ek olarak kepçe kulaklardaki kıkırdak dokunun işlenmesi açısından da estetik cerrahi alanında uzun yıllar deneyimi olan personeller ile çalışılması çok önemlidir. İşte Maya Estetik bunu başarmıştır. Misafirlerine her zaman için en nitelikli ve en deneyimli personelleri sunmak suretiyle sağlıklarını hiçbir zaman riske atmadıklarına dair ikna etmektedir. Ne de olsa bir kimsenin herhangi bir tıbbi müdahalede rahat olabilmesi, var olduğu yere ve ekibe güvenmesinden geçmektedir.

Neden Maya Estetik?

Merkezimiz her daim üstün hijyen koşulları altında en kaliteli hizmeti sunabilmek adına var gücüyle çaba sarf etmektedir. Buna ek olarak Maya Estetik merkezi olarak sahip olduğumuz donanımlar ve araç gereçlerin teknolojik yönü de en verimli estetik uygulamaları gerçekleştirmemize imkan tanımaktadır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top