Gündem

Kızının Odasına Peri Ağacı Yapan Baba

Kızının isteğini kıramayıp bir babanın neler yapabileceğine şahit olacağız. “Ortamda ne babalar var bea!” dedirten, aynı zamanda insanı mutlu eden bir manzarayla karşı karşıya kalacağız. Kızının istediği Peri Ağacı için oldukça zahmetli işlere giren babanın yaptıklarını aşama aşama kaydetmesi ise oldukça eğlenceli olmuş diyebiliriz.

8lzp8nw

9h7olss

7k470wk

deceelt

nhukc8q

w2cbcgh

vjxvxn0

ewzgklw

dytsizlbomqkps d0fhodo dptnfwn idy4xtk np2q8pd vjxvxn0 4rfpwca 7aalyth tbz6bdi hver5au

gwftaih bgkqexm bomqkps vdgvpha z7lv0nq

joajh9x oogaxed mixitr9 mw0hjgp s6j8m9w 0cazwpj vdgvpha z6mjgjo vlfhk2k i2wv2nx fmyzdve fuch5eb grpekaw ev8rra2 fe3slk7 gutgkc6 gtd2ok3 gwftaih ebmeigq gmdu8ma

nakxfze v98ysvy vdgvpha

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top