Konsol

Konsollar İçin Razer Thresher Ultimate

Dünyanın en kaliteli ve fiyatları ile dudak uçuklatan firması Razer konsollar için yeni geliştirmiş olduğu oyuncu kulaklığını tanıttı. Oyun oynarken bir diğer önemli bir etken ise kulaklarınızın iyi olmasıdır. Eğer iyi kalite bir kulaklığa sahipseniz rakibinizden bir adım önde başlarsınız ve onun her adımının farkında olursunuz.

İşte Razer Thresher Ultimate ise size yardımcı olmaya geldi. Eşsiz Razer kalitesiyle üretilen Thresher şık tasarımı ile sizi arkadaşlarınız arasında havalı gösterecek.

Razer Thresher Ultimate adı ile birlikte oyuncular ile buluşacak olan yeni Razer kulaklığı Playstation 4  ve Xbox One konsollarını destekleyecek. (Xbox One X ve PS 4 Pro Dahil)

 

Xbox One modelinin yan kısımları yeşil ilen Playstation modelinin ise mavi olarak tasarlanmış.

Teknik özellikleri

  • 7.1 Dolby Surround ses sistemini sahip.
  • 50 mm sürücüler
  • 16 saat’e kadar kullanım
  • 2.4 Ghz wireless bağlantı hızı
  • Frekans aralığı 12 – 28,000 Hz

Başarılı profesyonel e-spor oyuncuların beğenisini kazanmış olan Razer Thresher Ultimate haziran ayının sonuna doğru çıkışını gerçekleştirecek.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top