Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

Can YÜREKLİ
can@teknodayi.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chef

Can YÜREKLİ
can@teknodayi.com

SOSYAL MEDYA SORUMLUSU

Erim EREGÜLER
erim@teknodayi.com

EDİTÖRLER / Editors
Abdurrahim SEKİTMEZ
a.sekitmez@teknodayi.com

İlker KURT
ilker@teknodayi.com

Erim EREGÜLER
erim@teknodayi.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ / Night Shift Editor
Abdurrahim SEKİTMEZ
a.sekitmez@teknodayi.com

HUKUK DANIŞMANI
Av. Çağdaş Cenk ÇAKIR
cenk.cakir@teknodayi.com

WEB TASARIM VE DÜZENLEME
Necat AYHAN
necat@teknodayi.com

MAİL ADRESLERİMİZ / Our mail address
Kurumsal İletişim : pr@teknodayi.com
Teknik : web@teknodayi.com
Reklam : web@teknodayi.com

BASIN BÜLTENİ ADRESİ
bulten@teknodayi.com

REKLAM / Advertising
Gürhan KULAKLI
gurhan@teknodayi.com

SERVİS SAĞLAYICI / Hosting
Kayweb İnternet Hizmetleri
www.kayweb.net

YAZILIM & TEMA
Wordpress 4.7.1 – Flex Mag Teması

YAZIŞMA ADRESİ
1847/7 sokak no:2 d:1 Örnekköy Mahallesi Karşıyaka-İZMİR

TELEFON
0232 365 11 99

Gizlilik Sözleşmesi

© Copyrigth 2016 teknodayi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları teknodayi.com’a aittir. teknodayi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar teknodayi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.teknodayi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. teknodayi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the teknodayi.com. However, sometimes the teknodayi.com uses third parties to process your information. teknodayi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the teknodayi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the teknodayi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the teknodayi.com and its services. When you use teknodayi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the teknodayi.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top