Konsol

LA Noire Remastered Gelebilir.

Rockstar Games firmasının dedektiflik konulu LA Noire Oyununun Remastered versiyonun dedikoduları çıktı. Oyun E3’de ortaya çıkmadı fakat  oyun hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı. Yeni remastered versiyonunun Playstation 4 ve Xbox One platformlarına geleceği biliniyor. Ayrıca oyunun Nintendo Switch versiyonu da çıkabileceği düşünülüyor.

Yeni remastered sürümünün de VR desteği de olacağı çıkan dedikodular arasında. VR ise Sadece Playstation 4 Sürümünde olacağı biliniyor.  Oyunun VR sürümü için olan bilgiler 3 ayrı kaynak üzerinden geldi.

Oyunun çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi yok fakat oyun 2017 sonlarında 2018 başlarında veya Red Dead Redemption 2 oyunun çıkışından hemen sonra çıkışını gerçekleştirebilir.

Bildiğiniz üzere Rockstar games Red Dead Redemption 2 üzerinde oldukça yoğun çalışıyor.  Red Dead Redemption 2’nin çıkış tarihi ise 2018 yılı olarak belirlenmişti bir sıkıntı çıkmaz ise önümüzdeki yıl güzel bir oyun göreceğiz. GTA 6 hakkında ise şuan için herhangi bir bilgi yok en son gelen bilgi oyunun 2019 yılında duyurulabilir olmasıydı.

La Noire sevenleri oyunun çıkması için en kötü ihtimal Red Dead Redemption 2 oyununun çıkmasını bekleyecek.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top