Konsol

Mass Effect: Andromeda’nın DLC Paketi Tek Oyunculu Olmayacak

BioWare Mass Effect için getireceği DLC paketini iptal ettiğini bildirmişti. Yapımcıların yapmış olduğu açıklamadan anladığımız kadarıyla ise DLC ile ilgili çalışmaların henüz tamamlanmadığı bu sebeple de oyuncuya sunulmadığını anlıyoruz.

Aldığımız son dedikodulara göre ise Andromeda kesinlikle tek oyunculu DLC paketi ile karşımıza çıkmayacak. Henüz DLC paketinin yapım aşamasında olması, daha doğrusu beklenilenin üzerinde hatalarla dolu olması hepimizi şaşırtsa da heyecanla beklediğimizi söylemek isteriz.

Resmi olmayan siteler DLC paketi için şirketin bize sürpriz yapacağını söylese de bu konuda iddiaya girmek çok yanlış olur.

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top