Oyun

Midle-earth:Shadow of War İnternet Bağlantısı İsteyecek

Midle-earth: Shadow of Mordor orta dünya sevenleri için güzel bir maceraydı uzun ve sürükleyici hikayesi ile oyuncuları kendi etrafında toplamıştı. Yeni oyunu olan Shadow of War ise büyük bir merakla bekleniyor.

MonolithJared yaptığı açıklamada  oyunu oynayabilmeniz için internet bağlantısına sahip olmanız gerekecek. Muhtemelen bu sistem oyunun korsana düşmesini önlemek için yapılan bir hamle olabilir. Çünkü Need For Speed 2015 internet bağlantısı gerektirdiği için kırılamamıştı bu yüzden oyun korsana düşmemesi için oyun oynarken İnternet bağlantısına sahip olmanız gerek.

Ayrıca oyuna eklenen Market bölümüne erişebilmek için internete bağlı olmanız gerektiğini söyledi. Market sistemi ise gerçek para ile aldığı altınları kullanarak Talion’un seviyesini ve ordularını hızlı bir şekilde geliştirecekler.

Midle-earth:Shadow of War 10 Ekim’de PC,Playstation 4 ve Xbox One Platformu üzerine çıkışını gerçekleştirecek.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top