Teknoloji

Mobil Dünya Kongresi’nde Yeni Asus ZenBook Pro Tanıtımı Yapılacak

Mobil Dünya Kongresi 2017’de bu yıl Apple MacBook Pro tasarımına benzer tasarımıyla gündeme gelen, Asus ZenBook Pro tanıtılacak.

GTX 1060 ekran kartı teknolojisine sahip Asus ZenBook Pro, bu yıl oldukça ilgi çekici olacak gibi. Geçtiğimiz yıl Zenfone 3 telefonları tanıtan Asus’un bu yıl ZenBook Pro tanıtımı gerçekten ilgi çekici.

Grafik tasarım ve oyun alanında ciddi bir performans sunmayı hedefleyen Asus ZenBook Pro GTX 1060‘nun diğer özellikleri,

Ekran: 15.6 inçlik 4K
İşlemci: 7. nesil KabyLake tabanlı Intel Core işlemci sahibi.

Elbette tasarımın MacBook Pro’ya inanılmaz benziyor olması ciddi bir patent tartışmasını başlatabilir. Apple’ın düşük donanım, yüksek performanslı yazılım teknolojisine karşın, Asus’un yüksek donanım uygun fiyat politikası nasıl sonuçlar doğuracak bekliyoruz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top