Gündem

Monster Notebook Oyuncuları Yeni Yılı Oyun Oynayarak Karşılamaya Çağırıyor

Yeni yılın başlamasına artık çok kısa bir süre kaldı. 2017’nin ilk gününe eğlenerek başlamak için planlar çoktan yapıldı. Malum, yeni yıla nasıl girerseniz yılınız öyle geçermiş. Monster da oyun dolu bir yıl için tüm oyunseverleri yeni yıla oyun oynayarak girmeye çağırıyor.

Masaüstü oyun bilgisayarlarının performansını ve kişiselleştirme seçeneklerini dizüstüne taşıyıp, eşsiz bir satış sonrası destekle birlikte sunan Monster, yıllar içerisinde Türkiye’nin her yerine yayılmış büyük bir oyuncu ailesi oluşturmayı başardı. Oyun bilgisayarı denince akla gelen ilk markalardan biri olan Monster, her biri performans canavarı olan oyun bilgisayarlarıyla 2016 boyunca olduğu gibi yeni yılda da oyunseverlere benzersiz bir oyun deneyimi yaşatmaya hazırlanırken, 2016’ya da oyunculara yakışır bir veda etmenin peşinde.

Marka, yeni yılın oyunlarla dolu geçmesi için oyunseverleri 2017’ye oyun oynayarak girmeye davet ediyor. Canavarınızı alın, en yakın arkadaşınıza gidin, içeceklerinizi ve atıştırmalıklarınızı hazırlayıp yeni yılı oyun oynayarak karşılayın. Masaüstü bilgisayarların aksine Monster oyun bilgisayarınızı gittiğiniz yere götürmeniz çok kolay. Tek ihtiyacınız olan Monster’ın kullanışlı sırt çantası. Artık yeni yıla en yakın arkadaşlarınızla yan yana, oyun ve eğlence dolu biçimde girmenizin önünde bir engel kalmadı!

Monster’ın son teknoloji ürünü Intel® Core™ i7 işlemciler ve NVIDIA® GeForce® grafik kartlarıyla donatılmış üstün performanslı oyun bilgisayarları, oyunlardan en yüksek performansı almanızı garantilemek için SSD depolama üniteleri ve yüksek hızlı RAM’ler ile destekleniyor. IPS Mat LED ekran ve arka aydınlatmalı klavye gibi standart donanımlarıyla bir oyun bilgisayarından beklediğiniz her şeye fazlasıyla sahip olan Monster, rakiplerinde olmayan benzersiz satış sonrası desteğiyle de oyuncuların övgüsünü alıyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top