Oyun

Monster&Gamecell Online Finalleri Sonuçlandı!

Türkiye’nin ilk yerli E-spor platformu olan Gamecell Hive’da ülkemizin popüler oyun bilgisayarı üreticisi Monster Notebook’un teknoloji sponsorluğunda gerçekleşen League of Legends online finalleri sona erdi.League of Legends turnuvasında iki finalist Victorious Ace ve Team Cappadocia takımları oldu. 14.000 $ ödül için kıyasıya mücadele edecekler.

Ayrıca finale kadar yapılan bütün etkinliklerde Monster firmasının yeni oyuncu laptop modeli Tulpar T7 V9.1 17.3″ oyuncular ile buluştu.

Bu hafta binden fazla kişiyi, heyecanlı karşılaşmaları ile Twitch.tv/Gamecell_Hive adresine kitleyen Gamecell Hive, büyük final için 4 finalistini belirledi.

iki finalistin büyük finale kadar hangi takımlar ile mücadele ettiğini aşağıda sizler için sıraladık.

OyunHizmetleri vs Team Cappadocia 

2-0 Team Cappadocia takımın üstünlüğü tamamlandı.

Team Cappadocia vs FigureX E-Sports

Tean Cappadocia üstünlüğünü bu maçta da gösterdi FigureX elinden gelen herşeyi yaptı fakat işler Team Cappadocia yolunda gitti ve maçı T.Cappadocia kazandı.

Victorious Ace ve SuperMassive TNG

Karşılaşmaya iki takımda çok iyi başladı Victorious Ace ilk maçı alarak durumu 1-0 ardından SuperMassive TNG Durumu 1-1 yaparak kendi gücünü ispatlamış oldu. Son maçta Victorious Ace bütün üstünlüğünü kullanarak maçı 2-1 kazanarak adını finale yazdırdı diğer bir yandan SuperMassive ise rakibi Team Cappadocia final bileti almak için yarıştı.

SuperMassive TNG vs Team Cappadocia

Sıkça kendinden söz ettiren Team Cappadocia Turnuvada favori olarak gösterildi. maça SuperMassive üstünlüğü ile devam edilirken Team Cappadocia Takımının hatalarını kendi avantajına çevirerek seriyi kazanmasını bildi ve böylelikle finale yükselen ikinci takım oldu.

Final iki takım 14.000 $ dolarlık ödül için yarışacaklar.

Turnuvada kullanılan Monster Notebooklarını ayrıntılı olarak Buradan inceleyebilirsiniz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top