Teknoloji

Nokia P Görüntüleri Sızdı

Nokia’nın yeni Android işletim sistemli telefonu Nokia P’nin görüntüleri sızdı.

27 Şubat 2017’de yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi 2017’de (MWC 2017) tanıtılacak olan Nokia P’nin görüntüsü ise eski modelleri anımsatacak cinsten. Daha telefonun lansmanı yapılmadan görüntüsünün sızması, akıllara iPhone 7 için yapılan PR çalışmasını getirdi. Veibo’dan yayınlanan (yine) görüntülerde telefonun tasarımı konusunda ciddi fikirleri elde ediyoruz. Bununla beraber eski Nokia modellerinden aşina olduğumuz kamera, flash ve renk uyumuna da dikkat etmekte fayda var.

Nokia P özellikleri;

Snapdragon 835 yonga, 6 GB Ram, Zeiss Lens destekli 23 MP kamera, Quad HD çözünürlük olması bekleniyor. Bununla beraber Nokia’nın 2017 yılında birçok modelini tanıtacağı ve Nokia P’nin sadece bir başlangıç olması da söz konusu. Birçok yerde Nokia P’nin “Amiral Gemisi” olduğundan söz edilse de aslında Nokia P’den fazlasının geleceği tahmin edilenler arasında.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top