Teknoloji

Nokia, Zirve Yarışına Girmek İstiyor .

Bir zamanların telefon devi Nokia eski yerini geri kazanmak istiyor.

Mobil Dünya Kongresinde (MWC) yeni tanıttığı telefon modelleri ile birlikte piyasaya etkileyici bir giriş yapan Nokia hedeflerinin ilk 3 olduklarını belirtti.

Nokia’nın Avurpa pazarlama şefinin yaptığı açıklamalarda piyasada ilk 3 girmek istediklerini belirtti. Yeni 3310 modeli ile bütün ilgileri üzerine toplayan Nokia yeni android sistemli modeli Nokia 6 ile birlikte yenilikçi bir telefon ortaya koymuştu.

Zirve yarışının Nokia adını zor geçeceğini söyleyebilirim. Nokia’nın şuan için yarışabileceği tek firmalar Huawei,Meizu gibi yeni atılım yapmış firmalar.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top