Mobil

Galaxy Note 7 Yeniden Geliyor!

Samsung’un yenilenmiş telefonu Galaxy Note 7, Note 7 Fan Edition olarak yeniden gelecek. Umarız bu sefer patlamaz 🙂

Yeni telefonun neresinin aynı klacağı ve neresinin yenileneceği belli değil. Temel endişe eski pillerin yeniden kullanılmasıydı ama iFixit, Note 7 FE ‘nin tamamen yeni bir bataryaya sahip olacağını onayladı.

Note 7 Fan Edition

Note 7 Fan Edition

Ayrıca Note FE ‘nin çıkarılabilir bataryasının boyutları, orijinalinden 2.3 gram daha düşük ve 37,4 mm x 97,2 mm x 5.0 mm (orijinal olarak 37,9 mm x 97,8 mm x 4,9 mm ölçülmüştür). Yani iPhone 7 ‘nin bataryasından daha büyük.

Note 7 Fan Edition Sınırlı Sayıda!

Samsung, yalnızca 400.000 Galaxy Note Fan Editions üreteceğini söyledi. Pil boyutundaki yüzde 9’luk azalma, telefonu tekrar güvence altına almak için yeterli, ancak yeni modelin de patlamalarıyla ünlenip ünlenmeyeceğini sadece zaman gösterebilir. Gelişmeler için takipte kalın.

İlginizi Çekebilir: Galaxy Note 8 Sızdırıldı!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top