Teknoloji

Paid to Play Geliyor

Dünyada kaliteli ekipmanların bir numaraları merkezi haline gelen Razer’dan yeni bir sistem ortaya atıldı. Paid to Play ile oyuncuları oyun oynama daha fazla teşfik eden uygulama, oyuncuları oynadıkça kazandıracak.

Paid to Play ile birlikte oyuncular oynadıkları oyunlardan indirim kuponları, oyuncu ekipmanları, özel koleksiyon ürünlerini, ve oyunlardaki özel kampanyalardan yararlanabilecekler. Paid to Play uygulaması , Paladins, League of Legends,  DOTA 2, Counter-Strike: Global Offensive ve OverWatch dahil pek çok popüler oyunu içeriyor. 

Bu yeni program çerçevesinde, favori PC oyunlarını Razer Cortex platformu üzerinden çalıştırıp oynayan tüm oyuncular oynadıkça zVault’un para birimi zSilver kazanacak. Razer Cortex tüm dünyada on milyonlarca oyuncunun PC performansını artırmak ve en uygun oyun fiyatlarına ulaşmak için kullandığı ücretsiz bir yazılım olarak sunuluyor.

Paid to play sistemi ile birlikte razer oyuncuları kendi ürünlerine doğru çekme istemesi gayet normaldir. Oyunlara Razer Cortex kullanarak giren oyuncular dakikada üç zSilver kazanabilecekler, günlük limit ise 900 zSilver olacak.

Min-Liang Tan Paid to Play girişimiyle ilgili şu yorumu yapıyor: “Her gün oyun oynayanları oynadıkça ödüllendiren böyle bir sistem daha önce yoktu. Oyuncular artık normalde her gün zaten yaptıkları şey için ödüllendirilecekler ve ödül sisteminin tadını çıkaracaklar.”

Detaylı bilgi için Razerzone.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top