Oyun

Paintbal Nasıl Oynanır?

Paintball

Paintball geçmiş yıllarda orman koruyucuları tarafından eğlence maçlı oynan ve günümüze kadar gelebilen bir oyundur. Son zamanlarda en iyi ve eğlenceli takım oyunları arasında ilk sıralarda bulunur. Ormanlık bir alanda belirtilen alanlar dahilinde iki farklı takımın birbirleriyle savaşı ve kazanan takımı belirlemek için oynanan bir oyundur.

Paintbal Nasıl Oynanır?

Paintball boya mermileri ve bunlara uygun olan tabancalarla oynanan bir oyundur.Savunma takımı ve saldırı takımı olarak iki takım arasında gerçekleşen bir oyundur. Savunma takımının amacı bayraklarını koruyarak saldırı takımındaki tüm oyuncuları oyun dışı bırak aya çalışmaktır. Saldırı takımının amacı ise savunma takımının bayrağını ele geçirmek ve savunma takımında bulunan tüm oyuncuları oyun dışı bırakmaya uğraşmaktır.

Paintbal Kaç Kişi İle Oynanır?

Paintball oyunu ne kadar çok kişi ile oynanırsa o kadar zevk veren bir oyundur. En az 5 kişi ile oynanabilir. Bu oyunun kişi sayısının bir üst limiti yoktur fakat en ideali 10 ar kişilik takımlar oluşturmaktır. Paintbal oyunu için takımlarınız hazır ise https://www.evosports.com sitesi ile iletişime geçerek zevkli bir oyun günü geçirebilirsiniz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top