Listeler

Pokemon Avlarken Dikkat Etmeniz Gereken Yerler

Ulusal güvenlik seviyesinin üst düzeye çıktığı bu günlerde Pokemon avlarken mutlaka dikkatli olmanız gereken yerleri sizler için sıraladık.

1)Hükümet Binaları

Belediye sarayları, bakanlıklar gibi noktaların bulunduğu yerlerde AR modunuz kapalı da olsa Pokemon GO oynamamaya özen gösterin. Özellikle kolluk kuvvetleriyle aranızda bir sıkıntı çıkmaması açısından Pokemon oynamamaya özen göstermelisiniz.

2) Karakol Yakınları
Karakolların yanlarında yine Pokemon avlamamanızı öneriyoruz. Keza ciddi problemler yaşayabilirsiniz.

3) Askeri Alanlar
Askeri alanların yanında telefonunuzu çıkartıp herhangi bir noktaya tutmanız bile ciddi sorunları doğurabilir. Problem yaşamamanız açısından oldukça önemli. Casuslukla suçlanabilirsiniz.

4) Polis ve Asker Noktaları
Arkadaşlar yine Pokemon GO oynarken problem çekmek istemiyorsanız buna dikkat etmenizde fayda var. Zira kolluk kuvvetleri kendilerinin fotoğrafını çekiyorsanız zannedip ciddi bir soruşturmanın içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Son dönemde özellikle FETO örgütünün fake programlarla haberleştiği saptandığından beri telefonlarınızı nereye yönelttiğiniz ciddi bir sorun teşkil edebiliyor. Bu sebeple mümkün olduğunca anlayışlı şekilde Pokemon oynarken dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top