Gündem

Pokemon Go için Batarya Tasarrufu Programı Extender Go

Pokemon Go oynayanların en büyük düşmanı bildiğiniz üzere Bataryanın bitmesi. Türk yapımı bir uygulama olan Battery Extender Go sayesinde Pokemon Go oynarken batarya tüketimini yavaşlatabiliyorsunuz.

Ekranı kapatarak kullanılan bu uygulama sayesinde yürüme modun da programı kullanırken oldukça rahat ediyorsunuz. Türk yapımı bir uygulama olan Battery Extender Go hile yada herhangi bir şekilde illegal yazılım olarak geçmiyor.

Yine Youtube’da vs. video izlerken ekranınızı kapatabileceğiniz yazılım sayesinde batarya kullanımı ciddi şekilde düşüyor.

Uygulamayı indirmek istiyorsanız lütfen TIKLAYIN.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top