Oyun

Project Cars 2 Mi Geliyor ?

Slightly Mad Studios firmasının sevilen yarış oyunu Project Cars’ın yeni oyunu geliyor Project Cars 2 olarak çıkacak olan oyun youtube’da fragmanın sızdırılması ile bütün youtube sayfalarında yayınlanmaya başlandı.

Bu sayede oyunun detaylarını da görme şansı yakaladık. Oyunda ilk dikkatimi çeken karlı bir ortam yarış yapılması oldu. zorlu kış şartları mı geçerli olacak yoksa sadece görünüşten ibaret mi olacak orası daha belli değil.

Oyunun Grafikleri ise her zaman ki gibi muazzam fakat ilk oyundaki gibi bir hüsrana yaşar mıyız onu bilmem çünkü ilk oyunda fragmanda gösterilen grafikler ile oyun çıktıktan sonraki grafikler arasında dağlar kadar fark vardı. Umarım bu kez birebir bir oyun yaparlar. Yoksa bu sefer büyük bir güven kaybı yaşarlar.

Oyunun Fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top