Teknoloji

Razer’dan 3 Ekranlı Notebook

Razer CES 2017’de tanıttığı notebook seneye damgasını vuracak.

Razer’ın yeni laptop’u Project Valerie CES 2017’ye damgasını vurdu. Üç ekranlı laptop’un en önemli özelliği üç adet 17,3″‘lik 4K monitör taşıyor olması. 12K çözünürlüklü laptopda Nvidia’nın surround view teknolojisi kullanıyor.

Project Valerie’da yine GeForce GTX 1080 ekran kartı bulunuyor ve Adobe RGB renk isabetine %100 uyuyor. Özellikle tasarımcılar için oldukça lüks olan Laptop’un ağırlığı 5,5kg. Şuanda tasarım aşamasında bulunan Laptop’un yakın zamanda ilk Dummy’sinin çıkması bekleniyor. Razer’ın gaming ve tasarım amaçlı yarattığı bu laptopa ilgi büyük olacak gibi belirtelim.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top