Oyun

Rockstar GTA 6 Hakkında Konuştu.

Kısa bir süre önce GTA 6 ile ilgili çalışmalarının başladığının haberi bütün internet aleminde paylaşılmıştı. Birden bire herkesi heyecanlandıran haberin asılsız olduğu ortaya çıktı.

Rockstar Games firması henüz GTA 6 ile ilgili bir planlarının olmadıklarını açıkladılar.  Bildiğiniz gibi Red Dead Redemption 2 yapımı üzerinden yoğun çalışmalar sürdürüyor.  Başka bir projeye ayıracak vaktinin olmadığını düşünüyorum. Herkesin merakla beklediği Red Dead Redemption serisinin 2. oyunu hali hazırda bir kere ertelendi zaten bayağı bir vakit kaybettiler. Rockstar Games her zaman yaptığı yapımlar ile adından söz ettiren bir firma olduğu için her oyununu büyük bir titizlik ile geliştiriyor.

Bildiğiniz üzere GTA 5 hala satmaya devam ediyor. Çıkışının ardından 4 yıl geçmesine rağmen hala Rockstar Games firmasına para kazandırmaya devam ediyor. Durum böyle olunca da yeni bir GTA  oyunu için şuan biraz zor gözüküyor. GTA:Online ise oyuncuların sürekli oynadığı bir platforma haline geldi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top