Beyazperde

Sevilen Dizi The Walking Dead Düşüşte

The Walking Dead, Frank Darabont tarafından geliştirilen bir Amerikan televizyon dizisidir ve çıkışının ardından bütün insanları televizyon başına kilitlemiştir. Televizyon dışında bir sürü dizi sitelerinde bir numaraya gelen The Walking Dead kan kaybetmeye başladı.

Sezon sonları ve aralarında izleyicileri sabırsızlıkla yeni The Walking Dead bölümlerini beklerken dizide gelecek bölümleri tartışıyordu. Dünya’da milyonların izlediği Amerikan yapımı dizi şuan için reytinglerinde bir düşüş olduğunun raporunu hazırlandı.

7.Sezonun son bölümünün dizini diğer bölümlerine oranla çok düşük bir rakama ulaşması gerçekten üzücü.

Akıllara şu soru gelmiyor değil acaba The Walking Dead yavaş yavaş bitiyor mu ?

Son bölümünde sadece 10 Milyon kullanıcıya ulaşan The Walking Dead bu rakamın dizi tarihinin en kötü reytingi olarak rapor edilmiş.

Bütün dünyanın izlediği bir dizi için çok az olan bu reyting ilerleyen zamanlarda yükselir mi orası belli değil ama senaryodaki değişiklikler izleyicilerin hoşuna gitmediği kesin.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top