Oyun

Skylanders Imaginators, Gamescom 2016’ya Geliyor

Video Oyunun Süper Kötüleri Kaos ve Dr. Neo Cortex Bu Sonbaharda Tamamen Oynanabilir Skylanders Sensei Oyuncakları Olarak Raflardaki Yerini Alacak! Başlangıç Paketi İçin Ön Sipariş Veren ve Satın Alan Oyuncular Kaos’a Ücretsiz Sahip Olacak!

 Portal Master’lar bu Ekim’de gözünüzü dört açın! Activision Blizzard, Inc.’in (NASDAQ: ATVI) sahibi olduğu Activision Publishing, Inc. oyuncuların hayal güçlerini daha önce görülmemiş biçimde gerçeğe dönüştürmelerini sağlayan Skylanders® Imaginators’a daha fazla içerik ve daha fazla karakter getiriyor. Bugünden itibaren Skylands’in kötü adamları Gamescom’u ele geçirecek ve oyunculara yepyeni Crash Bandicoot® bölümü Thumpin’ Wumpa Islands’ı gösterecekler. İşin başındaki Skylands’in en ünlü kötü adamı Kaos, yeni misafir Skylander yıldızı Dr. Neo Cortex’in de yardımıyla oyuncuların hayallerine hayat veren deneyime daha da fazla eğlence katacak. Her iki süper kötü adam da  Skylanders Imaginators’ta tamamen oynanabilir oyuncaklar olarak Skylanders Sensei karakterlerine katılıyorlar; Kaos Skylanders Imaginators başlangıç paketi için ön sipariş veren ve satın alan oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

“Bir oyuncumuzun çizdiği ilk resim elimize geçtiği andan itibaren Skylanders’ın çocukların hayal güçlerini canlandırma bakımından eşsiz bir yeteneğe sahip olduğunu anlamıştık. Skylanders Imaginators’ın güçlü karakter yaratım araçları sayesinde oyuncularımızın ne tür inanılmaz Skylander’lar yaratacaklarını görmek için sabırsızlanıyoruz,” diyor Toys For Bob Başkanı ve Kurucu Ortağı Paul Reiche. “Artık oyuncular bilinen evrendeki yıldız sayısından da fazla sayıda karakter yaratabilecekler. Bu Imaginator’lar, aralarında şimdilerde iyilik için mücadele eden en sevilen kötü adamların da yer aldığı Sensei karakterlerine katılacaklar!”

Kaos Doomlander yaratmak için Zihin Sihrinin gücünü keşfettikten sonra ilk yaratımlarından biri elbette kendisinin bir klonuydu! Skylander’lar dahil olmak üzere evrendeki hiçbir kimsenin birden fazla Kaos’un karşısında duramayacağını düşünen Kaos klonunu Skylands’i ele geçirmekle görevlendirdi. Ama Kaos’un aklına gelmeyen bir şey vardı, klonu da Kaos olduğundan zaferi kendisi için istiyordu! Sonuç olarak kendi yaratıcısına karşı mücadele etmeye ve gerçek Kaos’u yenmeleri için Skylander’lara yardım etmeye başladı.

Gamescom’da Skylanders Imaginators oyunculara bir Sensei Skylander olarak geri dönen Dr. Neo Cortex’i de tanıtacak ve nostaljik Crash Bandicoot™ oynanışına sahip yeni Thumpin’ Wumpa Islands bölümünü gösterecek. Bölümdeki özel Crash bölgeleri orijinal Crash oyunlarındaki devasa kayadan kaçış sahnelerini de geri getiriyor. Ve her Skylanders bölümünde olduğu gibi bu da gizler ve gizli bölgelerle dolu olacak. 20. yıldönümünü kutlayan ikonik karaktere saygı duruşu niteliğindeki bu bölüm TNT kutuları, yengeçler, tehlikeler, tapınak harabeleri, Wumpa meyvesi, patlayan sandıklar ve çok daha fazlasıyla dolu. Ama tüm bunlar Skylands’te geçtiğinden, Wumpa Islands’a Skylanders mücadeleleri ve aksiyonları gelmiş olacak.

“Baş düşmanı Dr. Neo Cortex olmadan Crash Bandicoot’u Skylander’a misafir yıldız olarak alamazdık,” diyor Vicarious Visions Stüdyo Şefi Jen Oneal. “Bölümü tasarlarken Skylanders’ın en iyi yanlarını alıp, epik bir macerada Crash’in en iyi yanlarıyla birleştirdik. Oyuncular bu müzikal temalı, TNT dolu bölümde geleneksel Crash oyunlarını onurlandırma şeklimizi beğeneceklerini düşünüyoruz. Crash hayranları kendilerini Crash Bandicoot’un eski dünyasına dönmüş hissedecekler ve bunu göz alıcı 1080p grafiklerle yaşayacaklar.”

Oyunda “Senkronizasyon Kutlaması” Skylands ile Wumpa Islands’ı aynı boyuta getiriyor. Spyro ve Mags buraya vardıklarında Dr. Neo Cortex’in (Lex Lang tarafından seslendirildi) korkunç bir makine yarattığını ve adadaki kutlamaların ritmik gücünü kötü emellerine alet etmeye çalıştığını fark ediyorlar! Makinede yanlış giden bir şeyler oluyor ve tüm partinin senkronizasyonu bozuluyor. Crash (Jess Harnell tarafından seslendirildi) Wumpa Adaları hiç varolmamışçasına ortadan kaybolmadan önce kutlamayı düzeltmek için Skylander’larla ve eski düşmanı New Cortex ile takım olmak zorunda.

Thumpin’ Wumpa Islands bölümüne PlayStation konsolları için içinde Crash Bandicoot’un bulunduğu Skylanders Imaginators Başlangıç Paketini satın alan oyuncular sahip olacak. Portal Master’lar ayrıca kısa süre sonra Imaginite Mystery Chest ismindeki sandıkları da toplama yeteneğine sahip olacaklar. Bu sandıkların içinde oyuncuların Imaginator karakterleri için ekipmanlar, silahlar ve parçalar gibi yeni yaratın kısımları bulunacak.

Skylanders Imaginators oyunculara kendi Skylander karakterlerini yaratma imkanı vererek hayal güçlerini serbest bırakmalarını sağlıyor. Portal Master’lar hayal edebildikleri en çılgın Skylander karakterlerini yaratmak için oyundaki sınırsız imkanları kullanabilecek, karakterlerin görünümlerini, güçlerini, yeteneklerini, isimlerini, sloganlarını, müzikal temalarını ve çok daha fazlasını değiştirebilecekler. Toys For Bob tarafından geliştirilen Skylanders Imaginators önceki oyunlardaki 300’den fazla Skylanders karakterini destekleyecek ve Kuzey Amerika’da 16 Ekim 2016’da piyasada olacak.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top