Oyun

Skyrim: Special Edition Konsollarda 1080p 30 Fps de Çalışıyor

28 Ekim’de iki yeni nesil konsol  ve Pc için çıkış yapan ve Bethesda’nın en sevilen oyunların biri olan ve 2011 yılında çıkmış  Skyrim’in  , Skyrim : Special Edition versiyonu her iki konsolda da 1080p 30 fps olarak çalışıyor.Ayrıca mod desteği de var.

İki cihazında oyunu çalıştırırken herhangi bir fps düşüsü veya benzer problemlerin oluşmaması güzel haber.Special Edition ps3 ve xbox360 versiyonunda çok daha güzel göründüğünden şüpheniz olmasın.Ps4 pro çıktığında 4k için bir yama geleceğinide hatırlatalım.Ps4 pro da 4k da yeni skyrim nasıl görünecek veya fps düşüşleri olacak mı merak konusu.

maxresdefault-3

Mod konusuna gelirsek ps4 cephesinde mod sayısı xbox one cephesinden daha fazla olacak.Yani xbox one kullanıcılarının mod seçenekleri daha sınırlı.

Pc ve xbox one kullanıcıları ses konusunda şuan sııntılı durumda.Bethesda tarafından en kısa zamanda bu soruna çözüm olacak bir yama çıkması bekleniyor.Bu tarz şeyler bazı oyuncu kesimini mutsuz etti.

Mutsuz eden diğer bir konu ise yeni skyrimin 30 fps olması.Konsol versiyonlarının pc versiyonları gibi 60 fps desteklememesi bunun sebebi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top