Gündem

Snapchat’ten 4 Video ile 34 Bin TL Kazanan Kerimcan Durmaz

Snapchat’ten 4 video ile 34 bin TL kazanan Kerimcan Durmaz Türkiye’nin en çok kazanan fenomenleri arasına girme yolunda. Türkiye’de de Sosyal Medya Fenomenleri olduğunu unutmayın. En çok tanınan isimler;

– Aykut Elmas
– Kerimcan Durmaz
– Halil Söyletmez
– Hakan Kakız
gibi isimler. Bunların dışında elbette çok fazla fenomen var ancak Kerimcan Durmaz’ın kazandığı paralar dudak uçuklatıyor.

Şarkıcı Ebru Yaşar‘ın kendisiyle Snap çektirmek için Kerimcan Durmaz’a 34 bin TL para ödemesi herkesin aklını almış durumda. Kerimcan Durmaz’ın aylık kazancının 200.000TL ve üzeri olduğunu duyduğunda “Kesin ip var” diyen bir milletin, bu duruma ne diyeceğini tahmin bile edemiyoruz.

İşte Kerimcan Durmaz için yazılan tweetlerden bazıları;

Vallaha helal olsun saygı duyduk itaat ettik.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top