Konsol

Sony’den Playstation Plus Kampanyası

Sony , Playstation üzerinden online oynanabilen oyunlara erişebilmek  için sunmuş olduğu hizmet olan Playstation Plus üyeliğinde Yaz kampanyası yapıyor. Bildiğiniz üzere Playstation 4 üzerinden oyunları Multiplayer oynayabilmek ve Sony tarafından her ay ücretsiz olarak dağıtılan oyunları alabilmeniz için Playstation Plus Abonesi olmanız gerekiyor. Yeni fiyatları ile aylık 24.99 tl başlayan fiyatlar ile abonelik hizmetinin 1,3 ve 12 aylık tarifleri bulunuyor.

Bundan daha önceleri ayda 19.99 tl fiyatıyla kullanıcılara sunduğu plus hizmetini ağustos ayının başlarında yeni fiyat etiketleri ile kullanıcılar ile paylaşmıştı. 30 Ağustos tarihine kadar eski fiyat üzerinden devam edeceğini daha sonrasında ise ayda 24.99 tl yeni fiyatıyla hizmete devam edecek.

 

Bu kampanya içerisinde 12 aylık Abonelik satın alanlara ek olarak 3 aylık Playstation plus aboneliğinin hediye edileceğini duyurdu. Toplamda 12 ay fiyatına 15 aylık Playstation Plus abonesi olacaksınız.

12 Aylık Playstation Plus aboneliği 149.99 TL’den satışa sunuluyor. Ağustos ayı sonunda ise bu fiyat 179.99 TL’ye çıkacak. Hemen Playstation Plus Aboneliğinizi başlatmak için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Eğer aboneliğinizi yenilemek istiyor ve 15 AY kampanyasından yararlanmak istiyorsanız son gün 29 Ağustos salı günü. Salı gününe kadar üyeliğinizi yenilemeniz gerekiyor. Aktif bir aboneliğiniz var ise satın alma durumunda mevcut aboneliğiniz üzerine eklenir.

Ağustos Plus Oyunları; Just Cause 3 ve Assassins Creed: Freedom Cry oyunlarını aboneliğinizi başlattığınız zaman indirmeye başlayabilirsiniz.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top