Oyun

Star Wars:Battlefront 2’den Haberler Var!

Electronic Arts yeni Star Wars Battlefront oyunu hakkında bazı bilgiler paylaştı. Her sene düzenlenen dünyanın en büyük oyun konferansı olan Gamescom 2017’de Star Wars Battlefront 2 oyununda olacak olan çoklu oyuncu savaş modunun tanıtılacağını Resmi Blog’unda açıkladı.

Yeni Oyun modu uzay savaşlarını içeriyor. Uzay gemileri ile yapılan bu savaşta birden fazla rakibiniz olacak. Savaş Imperial Star Destroyer’in çevresinde yapılacak.

Ayrıca yeni geliştirilmiş oyun kontrollerini de oyunculara tanıtacaklar. Star Wars Battlefront 2 6 -7  Ekim arasında açık betaya başlayacak. Bir aksilik olmaz ise   17 Kasım, 2017’de PC,Playstation 4 ve Xbox one platformlarına çıkışını gerçekleştirecek.

Buradan Haberin içeriğine ulaşabilirsiniz

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top