Oyun

Starcraft Remastered Ağustos’da Geliyor

Daha önceden duyurmuş olduğumuz Starcraft:Remastered versiyonu Ağustos ayında geliyor. Oyunun ilk versiyonunun yenilendiği sürümün fiyatı ise sadece 14 dolardan satışa çıkacak.

Yenilenmiş Starcraft oyunu 4K desteği ile birlikte hayranları ile buluşacak. Oyunun eski sürümü ve yeni sürümü ile aralarında geçiş yapmanız mümkün eski günleri yaşamak isterseniz eski sürümü sizleri bekliyor veya yenilenmiş grafikler ile oynamak isterseniz tek tuşla yenilenmiş grafikler ile birlikte oynayabilirsiniz.

14 Ağustos’da hayranları buluşacak olan Starcraft:Remastered sürümü ön sipariş verirseniz üç farklı bina yapısı sizlerin olacak

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top