Mobil

Super Mario Run Şimdi de Android’de

2016 yılının sonunda IOS kullanıcıları için çıkışını gerçekleştiren Super Mario Run IOS platformunda büyük bir indirme sayısına ulaşmıştı. Bu eğlenceden mahrum kalan Android kullanıcılarının ise beklemekten başka çaresi yoktu. 75 Milyon gibi büyük biri indirmenin ardından bu seferde Android Kullanıcılarının kullanımına sunuluyor ve onlar artık Super Mario Run oyununu doya doya oynayabilirler.

Bundan daha önce Oyunun Android tarafaına geleceği haberi  Twitter üzerinden açıklanmıştı ve Mart tarihini vermişlerdi fakat tam tarihi belli değildi.

Yeni bir açıklama ile oyunun 23 Mart’ta Play Store’da yayınlanacağını belirtti.  isterseniz oyuna şimdiden ön kayıt yaptırabilirsiniz. Buraya tıklayarak kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Oyuna ait oynanış videosu aşağıdadır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top