Gündem

Taner Tolga Tarlacı İntihar Edeceğini Belirtti

Survivor Taner olarak tanınan Taner Tolga Tarlacı, Türk kadınlarına hakaret ettiği videoyu yayınladıktan sonra çok ciddi tepki toplamıştı. Bununla beraber Onedio vs. gibi sitelerde ciddi tepkiler geldikten sonra bir özür videosu çekip, kendisine komplo kurulduğunu belirtti. Taner Tolga Tarlacı intihar edeceğini yine kendi Facebook adresinden duyurdu.

Akli dengesinin yerinde bulunmadığını belirten Taner Tolga Tarlacı tedavi edilmesi konusunda teşvik edilmediğini belirtirken, gelen tepkilerden dolayı intihar edeceğini yazdı.

Kısa zamanda şöhret olup televizyon programlarının insanları nasıl kötü etkilediğinin kanıtı olarak sanırım kendisi örnek gösterilebilir. Umarız başına bir şey gelmeden bir şekilde müdahale edilir diye düşünüyoruz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top