Konsol

Temmuz Plus Oyunları Belli Oldu.

Sony Playstation 4 konsolu içinde kendi oluşturmuş olduğu aylık abonelik sistemi ile birlikte oyunculara her ay 2 adet ücretsiz oyun veriyor hemde oyuncuların kendi aralarında online olarak oynamalarını sağlıyor yani arkadaşınız ile birlikte oyun oynamak istiyorsanız Plus üyesi olmanız gerekiyordu.

Bu ayın ücretsiz oyunları ise 2015 yılında piyasaya çıktığı Until Dawn  korku ve aksiyon anlamında çok eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayan bir oyun haline gelmişti. Oyunun hikayesinin kısa olması ve sanki oyunu film gibi izlemiştim çok hoşuma gitmişti.,

Diğer bir ücretsiz oyunumuz ise Game of Thrones oyunu Talltale Games firmasının başarılı yapımlarından biri olan Game of Thrones oyunu dizinin hayranları bir anda oyuna toplamış ve satış rekorları kırmıştı.

Talltales firmasının oyunu çizgifilm grafikleri ile hikayeyi ele alması ve bizim aldığımız kararlar ile ilerlemesi oyuna yeni bir soluk getirmişti.

Playstaion 3 oyunları ise ; Tokyo Jungle, Darkstalkers ve Resurrection olarak belirlenmiş.

Playstation vita ise ; Don’t Die, Mr. Robot ve Element4 yapımlarını ücretsiz olarak veriyor.

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top