Beyazperde

The Dark Tower’dan Yeni Poster Görüntüsü Geldi.

Daha önceleri 2 defa ertelenip hayranlarını bir hayli üzen The Dark Tower filmine ait yeni bir poster paylaşıldı.

Stephen King’den uyarlanan filmde 44 yaşındaki ünlü aktör Idrıs Elba başrol oynuyor. Idrıs Elba’ya eşlik edecek olan oyuncular ise : Matthew McConaughey, Abbey Lee Kershaw , Fran Kranz , Jackie Earle Haley ,Michael Barbieri,De-Wet Nagel,Katheryn Winnick, gibi kaliteli oyuncular.

28 Temmuzda beyazperdeye adımını atacak olan The Dark Tower bütün ilgileri üzerine çekiyor.

Filmin genel konusuna bakacak olursak;

King’in kült romanları arasında yerini alan seri Roland Deschain’ın gizemli Kara Kule’yi arayışını işliyor. Western türü bir dünyada, kendi ölmekte olan evrenini kurtarmak için adı geçen kuleden medet uman silahşörün karşısında onu durdurmaya çalışan düşmanlar da olacak.
Stephen King’in “The Dark Tower” isimli eserinin sinema uyarlaması olacak film proje aşamasındayken iptal edilip daha sorna tekrar canlandırıldı . Senaryosu üzerinde değişiklikler yapılan filmin yapımcılığını Brian Grazer üstlenmiş senarist Akiva Goldsman’a ait yönetmenliğini ise Ron Howard yapıyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top