Oyun

The Last of Us Kaldığı Yerden Part 2 ile Aksiyona Devam Ediyor

NaughtyDog firmasının hayatta kalmalı  zombi temalı oyunu The Last of Us , Hikayesine part 2 ile devam ediyor. PlayStation Experience açılısında duyurulan oyun last of us  sevenleri heyecanlandırdı.

Bir fragman ile duyurulan oyun , oyunseverler tarafından oldukça beğenildi. Video da önce bir ormanın içinde geziyoruz daha sonra bizi NaughtyDog logosu karşılıyor ardından Ellie bize gitarı ile eşlik ediyor ve burada ellie’nin biraz büyüdüğünü görüyoruz  hayat ona o kadar da iyi davranmamış sonrasında zombi cesetleri arasından joel çıkıp geliyor . Ellie ile küçük bir konuşmadan sonra Last of Us logo ile fragmanımız bitiyor .

Video da fazla bir ipucu yok ama bir hayli etkileyici ve heyecan verici henüz ise çıkış tarihi belli değil umarım en kısa zamanda çıkışını gerçekleştirir.  Playstation sahipleri nasıl sabrederler bilemiyorum artık .

Dilerseniz fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top