Oyun

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Skull Rain Çıkış Fragmanı

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Skull Rain güncellemesi 2 Ağustos itibariyle aktif hale geliyor. Skull Rain içinde bugüne kadarki en yıkılabilir ortamı sunan yeni Favela haritasına ek olarak iki yeni BOPE operatörü de bulunuyor: Caveira ve Capitão. Caveira hedefine fark edilmeden ulaşmasını sağlayan gizlilik tekniği Silent Step’i kullanan, acımasız bir sorgulayıcı. Capitão ise hızlı ve beklenmedik saldırılar yapmasına olanak sağlayan ölümcül boğucu oklar ve mikro bombalar atabilen bir taktik arbalete sahip.

Favela haritası 2 Ağustos’tan itibaren tüm oyunculara sunulurken Sezonluk Kombine sahipleri de yeni BOPE operatörlerine anında sahip olacaklar. Sezonluk Kombine sahibi olmayan oyuncular bu operatörleri 9 Ağustos’tan itibaren Renown veya R6 kredileri kullanarak açabilecekler. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege tüm dünyada Xbox One, PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi ve Windows PC için satışta.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top