Oyun

Total War: WARHAMMER: Realm of The Wood Elves çıktı

Bugün mevsimlerden…. SAVAŞ! Wood Elfler, yeni Oynanış Fragmanı ve Total War: WARHAMMER için ücretsiz içerik yayınlandı!

Total War: WARHAMMER’ın bugüne kadarki en büyük DLC’si olan Realm of The Wood Elves çıktı! Bunu kutlamak için Wood Elflerin hem sefer, hem de savaş modlarındaki benzersiz oyun stillerini gösteren yepyeni bir de oynanış fragmanı yayınlandı. Orion konusunda kararsız mısınız? Amber konusunda kafanız mı karışık? Ya da belki de bu en büyük DLC’mizde neler olduğunu merak ediyorsunuz. O zaman bu fragman tam size göre.

Elbette kutlamalar bununla sınırlı değil! Eski ve yeni oyuncular için bolca da ücretsiz içerik yayınlanıyor. İki yeni kahraman, Grey Wizard ve Jade Wizard ve büyü loreları Lore of Shadows ve Lore of Life tüm oyunculara ücretsiz olarak sunuldu. Ayrıca Call of the Beastmen sahipleri bir de ücretsiz Efsanevi Lord– Morghur the Shadowgave – ve yeni ölümcül uçan birim Harpies’e sahip olacaklar.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top