Bilim

Türkiye ve Dünya’da Artan UFO Faaliyetleri

Son dönemlerde UFO faaliyetlerinde dünya çapında artış yaşanması herkesin dikkatini çekiyor.

Dünya çapında artan UFO faaliyetlerinin artışı ve uzun zamandır uzaydan alınan sinyallerin açıklanması Dünya’nın yeni bir çağa girişine dalalet olabilir mi?

Aslına bakarsanız uzun yıllardır yaşanan UFO faaliyetlerinin son dönemde gözle görülür şekilde artması ve ciddi şekilde UFO’ların kendilerini gösterir hale gelmesinin temel nedeni dünyanın uygarlık çağı artışına işaret gibi görünüyor. Türkiye’de toplu görülen UFO’lar, Facebook uydusunun yanından geçen UFO’lar, artık ciddi şekilde filolar halinde gezen UFO’lardan haberimiz olmasınında en önemli sebebi;

“Gelişen teknoloji”

Herkesin cebinde eski teknolojiyle kıyaslanacak olursa birer profesyonel video kamera bulunuyor. Dünya’nın akıllı telefonlara ve gelişmiş lensli cihazlar taşıyabilir olmasından kaynaklı tüm UFO faaliyetlerinden haberimiz oluyor. Bununla beraber yaygınlaşan internet kullanımı ve insanların araştırmacı olması dünyanın bir sonraki aşamaya geçişine hazır olduğunu belirtir nitelikte.

2. Dünya Savaşı’ndan sonra bir anda zıplayan teknolojik gelişmelerin ardında herkes “Dünya dışı yaşamın” olduğunu belirtirken geçtiğimiz aylarda Haber Türk’ün canlı yayınına katılan Haktan Akdoğan;

“Bu nesilin uzaylılarla teması göreceğini düşünüyorum” diye belirtmesi UFO fenomenlerinin artışı ve filolar halinde gezen UFO’ların görüntülenmesindeki fazlalık oranıyla karşılaştırınca hiçte uzak bir ihtimal değil.

Önemli UFO fenomenlerinin yine volkanik alanlarda ve deprem alanlarında görüntüleniyor olmasının temel nedeni olarak gösterilen “UFO’ların enerji ihtiyaçlarını bu alanlardan karşıladıkları” ihtimalleride bulunuyor.

Böylelikle bu görüntülenme artışları ve anlaşıldığı kadarıyla filolar aslında dünya halkını tanışmaya hazırlıyorlar.

Dünyanın en zeki bilim insanı olarak gösterilen Michio Kaku’nun görüşüne görede dünya yeni bir seviyeye geçmeye hazırlanıyor. Bu gelişmişlik seviyesine geçtiğinde “dış dünyaya kapılar” aralanacak ve küreselleşme başlayacak.

Son zamanlarda yaşanan tüm bilimsel gelişmelerin ışında görülen o ki “Dünya’da teknolojik devrim” çok yakında yaşanacak gibi. Teknokrasi,bilim ve teknoloji dünyanın yeni yönü olacak gibi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top