Mobil

UltraSurf Vpn Programı

İnternet kullanıcılarının en önemli şikayetlerinden biri olan giriş engeli olan siteler, Ultrasurf gibi programların oldukça gerekli birer yazılım olmalarına neden olmuştur. İlk olarak Çin’de yaşayan bilgisayar kullanıcılarının tüm internet sitelerinde özgür olmalarını sağlamak için tasarlanmış olan program, engelli sitelere giriş için piyasada bulunan pek çok programa nazaran lider özelliklere sahiptir diyebiliriz.

Ultrasurf Programının Özellikleri Nelerdir?

Ultrasurf, internet ortamında kullanıcıların sadece özgür olmalarını sağlamakla kalmayıp, güvenlik ve kişisel bilgilerin gizli kalması konusunda da üst düzey imkân sağlamaktadır. Bir arada sunulmuş olan özellikler sayesinde engelli sitelere giriş yapmak mümkün olurken, aynı zamanda kimliğinde gizlenmesi söz konusudur. Üstelik veri şifreleme alt yapısı sayesinde tüm bilgiler program koruması altına alınmaktadır. Program tabanında yer alan Proxy sunucularının kullanıcılara sağladığı IP adresi sayesinde gerçek IP adresini gizlemek ve engelli sitelere girişte tamamen güvenilir olmak, milyonlarca kullanıcının bilgisayarlarına Ultrasurf yüklemelerindeki en önemli sebeplerdendir.

Ultrasurf Programının Artı Ve Eksi Yönleri Nelerdir?

Kullanıcıların internet üzerinde herhangi bir kısıtlama maruz kalmadan özgür olmalarını sağlayan program, aynı zamanda içeriğinde bulundurduğu otomatik ayarları ile kullanımını daha basit ve rahat hale getirmektedir. Girilen internet sitelerine dair bilgi ve verileri silme özelliği ile güvenliği ve gizliliği üst düzeye çıkarmak mümkündür. Eksi yönleri olarak da mevcut kullanılan tarayıcı da zaman zaman kasılma meydana getirmesi ve anti virüs programları tarafından zararlı yazılım olarak algılanması çok ciddi olmayan eksi yönleri arasındadır.

Ultrasurf indir

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top