Beyazperde

UnderWorld Kan Savaşları’ndan Yeni Poster

İlk dört filmiyle ciddi gişe sağlayan “vampir” filmi kültleri arasına giren UnderWorld’den yeni bir film geliyor. Karanlıklar Ülkesi – Kan Savaşları ismiyle beyaz perdeye gelecek olan filmin, arka arkaya gelen posterleri ve fragmanı izleyicileri ciddi bir meraka sürüklüyor. Lycanlar ve Vampirler arasında dönen savaşın içerisine daha önce bilinen vampir liderler Selene tarafından öldürülmüştü. Viktor, Markus, Amelia’nın ölmesinin ardından filmde yeni bir “Elder” göreceğiz.

Kate Beckinsale‘ı tekrar görmek bir yana, Theo James, Tobias Menzies, Lara Pulver, Charles Dance gibi isimler filmde yer alacak.

under-world-blood-wars

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top