Mobil

Venus 5000 Tanıtıldı.

Turkcell işbirliği ile birlikte yeni telefon modelini tanıtan Vestel uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

Turkcell mağazalarında satışa çıkacak olan Venüs 5000 4 farklı renk seçeneği ile birlikte geliyor. Bunlar : Siyah, beyaz, gümüş ve altın .

Sunduğu özelliklere göre 799 TL gibi uygun bir fiyata satılacak olan Venüs 5000 Fiyat / Performans ürünü olmaya aday. Turkcell’in kampanyalı fiyatları ile birlikte satılacak olan Venüs 5000 Turkcell’e özel tasarımlar ile birlikte satışa çıkacak ve içerisinde Turkcell logosu , özel müzikleri ve özel tasarımı gibi çeşitli Turkcell’e özgü özellikler içeriyor.

Teknik Özelliklerine gelecek olursak :

İşlemci birimi:Qualcomm 8909 İşlemci, 1.3 Ghz 4 Çekirdek

Ram: 2 GB

Hafıza: 16 GB ( 64 GB kadar artırılabilir.)

Arka Kamera: 8 MP

Ön Kamera : 5 MP

Pil kapasitesi: 2230 mAh

Ekran boyutu : 5.0″

Ekran Çözünürlüğü: 1280 x 720 HD

4.5 G uyumlu.

Android 6.0 işletim sistemi ile birlikte yüklü olarak gelmesi tek eksik yönü diyebiliriz 7.0 ile gelmesi daha iyi olurdu.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top