Oyun

Warhammer 40K : Dawn of War 3 Ön Siparişe Açıldı

Strateji tabanlı oyunları sevenler için hem uygun fiyatıyla hem de yenilenmiş grafikleri ile birlikte güzel bir fırsat olan Dawn of War 3 Türk Telekom Firmasının oyun dağıtım kolunu üstlenen Playstore’da yerini aldı.

 Relic Entertainment tarafından geliştirilen Dawn of War 3’ün yayıncılığını SEGA firması yapacak. 169 TL gibi oldukça uygun bir fiyat ile listelenen oyun genelde strateji oyunlarına biçilen değere yakın bir fiyatlandırma yapılmış.

Oyunun konusu ise üç ırkın kendi içindeki savaşı ve dünyayı fethetmeyi konulan alan oyunumuzda gerçekçi zaman strateji ögeleri kullanılıyor. oyuna 3 ırktan birini seçerek başlıyoruz ve ordularımızı yöneterek diğer ırklara karşı savaş açıyoruz. oyundaki savaş makinelerini ele geçirirseniz savaşta büyük bir üstünlük elde edebilirsiniz. Üç ırkın kıyasıya mücadele ettiği savaş ise 27 Nisan 2017’de başlayacak.

Savaştaki yerinizi şimdiden belirlemek istiyorsanız Buradaki bağlantıdan oyununun ön siparişini verebilirsiniz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top