Mobil

Xiaomi Mi 6’nın Resmi Görüntüleri

Xiaomi firmasının amiral gemisi modeli Mi serisini yeni model Mi6’nın resmi görüntüleri yayınlandı. Dilerseniz yukarıdaki galeriden sizde Mi6 modelini incelebilirsiniz.  Xiaomi Mi 6 çıkmadan önce özelliklerinin dedikodusu ortaya çıkmıştı ve görünüşe göre kaynak sağlam yerden gelmiş dedikodularda bahsedilen özellikleri sahip Xiaomi Mi 6.

2017 Yılı amiral gemilerinin kullandığı Snapdragon 835 işlemcisini koruyor ve İphone 7 modelinde olduğu gibi yan yana iki kamera ile geliyor. Cihazın tasarımı az çok ön den Samsun galaxy S8’e benziyor. ekran camı ise 3B kavis bir cam hissiyatı veriyor.

Mi6 ayrıca, yüksek donanım özellikleri ile tasarıma yönelik hafif bir yaklaşımı dengeler. Cihaz, Google’ın Pixel serisine benzer şekilde, tasarımına dayanan çok daha genç bir kullanıcı tabanına sahip görünüyor. bugünlerde giderek artan bir önem kazanan bir yaklaşım.

Mi6, 6GB RAM ile Snapdragon 835’i taşıyor. Cihaz 64GB ve 128GB kapasitelerde satışa sunulacak. Renk seçenekleri arasında Siyah, Beyaz ve Mavi bulunuyor. Ayrıca özel bir tasarım olan seramik ve sedefli bir tasarımda sizleri bekliyor. Fiyatı ise 369$ dolardan satışa çıkacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top