Teknoloji

Yeni Microsoft Surface Book i7

Microsoft firmasının Surface Book modelinin yeni versiyonu i7 tanıtıldı.

Surface Book çıkışının ardından oldukça büyük bir ilgiyi üzerine çekmişti ve yeni bir modeli ile bu ilgiyi üzerinde tutmayı başaracak gibi duruyor.

microsoft-surface

Surface book i7 özelliklerine gelirsek ; içinde intel’in yeni nesil i7 işlemcisi yer alıyor. Grafik birimi olarak Nvidia GTX 965’e sahip,  hem iş hem de oyun için kullanılabilen Surface Book i7 oldukça başarılı bir bilgisayar olmuş.

microsoft-surface-2

Son olarak Surface Book i7’nin tek abartısı fiyatı olmuş 2400$ ‘dan satışa çıkacak olan surface book i7 ülkemizde 10 seviyesine çıkacağı tahmin ediliyor.

microsoft-surface-3

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top